| tranquila0teq a întrebat:

Credeti ca e bine ca i-am spu ca imi place de el dar nu mi-a raspun

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti ceea ce isi doreste el.

| Purgatoriu a răspuns:

Pai ori n-a vazut mesajul ori nu simte la fel.

| OoBunnyoO a răspuns:

Mai asteapta. Daca trece destul de mult timp si nu iti raspunde probabil nu simte la fel. Oricum cred ca este mai bine asa. Orice raspuns ai primi macar stii sigur ce sa faci de acum incolo. Ori vei primi un raspuns afirmativ si va fi ok, ori vei incerca sa cunosti alte persoane.

| drogh a răspuns:

Spus*, Raspuns*.
Pai depinde ce fel de persoana este si trebuie ca tu sa vezi ce reactie o sa aiba de acum incolo cand o sa fie prin preajma ta. Poate o sa se indeparteze, poate o sa-ti fie pe aproape. Insa, daca nu-ti raspunde la fel, inseamna ca nu trebuie sa mai insisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu-ti raspunda, unde i-ai zis ca il iubesti pe Messenger?
Daca i-ai spus in realitate, iar el nu a spus nimic trebuie sa intelegi ca si tacerea e un raspuns.
Dragoste cu sila nu se poate.

| Park1Suin a răspuns:

E bine pentru ca altfel nu era sa afle.Nu-ti fa griji.La inceput cred ca a ramas un pic socat, de aia nu ti-a raspuns.Ii va trece.

| BlakeLively a răspuns:

La cum scrii nici eu nu ti-as raspunde.

| Andreea_Deyu_1991 a răspuns:

Probabil nu a vazut mesajul, sau poate nu simte la fel si nu vrea sa te raneasca raspunzanduti.