| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca lui demi i-ar sta bine cu sterling? motivati raspunsul va rog dau funda.

Răspuns Câştigător
| Enigmă a răspuns:

Eee de unde fire deschisa rolling on the floor.
Ce vezi la televizor sau in reviste e total diferit de ceea ce se intampla in viata acestor persoane.
Nu`, nu cred ca le-ar sta bine impreuna deoarece sunt doua persoane diferite si Demi Lovato [in caz ca nu stiai] este deja pe cale de a se casatorii cu Joe Jonas.

Byeee`.wave

5 răspunsuri:
| Corynneee a răspuns:

Ce e ala sterling?laughing

| aNonim_4610 a răspuns:

Nu nu cred, pentru ca nu cred ca iar place, nu prea i se potriveste

| pitikaaa a răspuns:

Da.eu cred pentru ca si Demi Lovato si Sterling Knight sunt o fire vesela si deschisa:plove struck

| ScandaL a răspuns:

Cine`s aia?

| LetyArob a răspuns:

Da...oricum.mai bine decat cu Joe!