| cici_6785 a întrebat:

Credeti ca sunt egoista ca plec in vacanta cu copiii pentru. 2 luni si imi las sotul acasa singurel? El munceste si nu poate veni, iar eu merg acasa in Romania ca nu am fost de un an jumate

Răspuns Câştigător
| Linda a răspuns:

Si eu cred ca femeile sunt mai relationale si e important sa fie cu familia extinsa, prietene. Ar fi super daca ar putea veni si el candva o saptamana, doua. Sa nu simta asa greu jugul muncii. Daca si el intelege nevoia ta de a fi si cu alti oameni dragi, e super. Ca vei veni cu bateriile mai incaracate inapoi, si va mai bine pentru toti in anul ce va urma. Concediu placut.

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

De ce sa fii egoista, important este ca sotul tau este de acord.Petrecere frumoasa.

lolita
| lolita a răspuns:

Depinde ce zice el. Eu nu am mai fost in Romania de 2 ani si trei luni, vroiam sa mergem anul asta dar din pacate iubitul meu nu poate si am amanat plecarea. M-am gandit ca sunt egoista daca plec fara el stiind cat de mult isi dorestesa mergem impreuna.

| ines a răspuns:

Calatorie placuta. Si eu sunt an aceias situatie cu tine plec an tara cu fetita.

| Ben. a răspuns:

Mda.

| cici_6785 explică:

Lolita la inceput a zis ca e mult 2 luni ca nu poate sta fara copil, dar am si eu fratii care nu l-au vazut (pe bebe, are un an) dacat in poze, dar a acceptat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca sunteti destul de maturi incat sa va sustineti reciproc. e normal sa mergi acasa sa-ti vizitezi rudele.nici nu se pune problema de egoism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Situația impune astfel de reguli, cum să fi egoistă?
Drum bun și înțelegere reciprocă.
Pa, pa.