| anonim_4396 a întrebat:

credeti in prieteni? daca da de ce?

12 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cand sunt chestii serioase...cred doar in mine.In rest...sa zicem ca am incredere si in prieteni.Oricum...la urma urmei... cel mai bun prieten al tau...esti chiar tutongue

cami
| cami a răspuns:

Cred ca prieteniile nu exista straight face poate doar amicitii!

| cribus a răspuns:

Cam greu cu prietenii in ziua de azi...

| andreutz a răspuns:

Doar in cei care cred in mine de asemenea... oricum, sunt destul de putini... dar ma multumesc cu ei deocamdata...

| jani a răspuns:

Prietenii sunt cu tine atunci cand ti-e bine, cand dai de greu ramai singur. Singurul prieten adevarat este:mama, tata, frati sau sot, sotie. Fiecare dintre noi avem experiente diferite cu prietenii.

| manoka a răspuns:

Si eu am fost tradata de asa zis prieteni, dar cred ca a meritato pentru ca, cautam asa zisi prieteni cand cei adevarati erau langa mine, maicamea si sotul.

| Elena0210 a răspuns:

Nu pentru ca am fost tradata

| galileo a răspuns:

Ceau. Da cred in prietenii adevarati, nu in amici. Depinde cum iti alegi prietenii. Depinde de tine cat de mult ai incredere in ei. Atat timp cat exista reciprocitate, confidentialitate... poti avea incredere in ei. Take Carewinking

| cutza a răspuns:

Da! cred in prieteni. Intotdeauna mi-a placut o citata"nimeni nu poate trai fara prieteni chiar daca stapineste toate bunurile lumii"si sunt total de acord cu ea deoarece doar prietenii...prietenii adevarati...iti pot oferi acea implinire care te face sa te crezi o persoana minunata neavind nevoie de nimic pentru asta!
Desi am fost tradata(de 2 ori) de prieteni care in acel moment mi se pareau adevarati, am crezut mereu in prietenia adevarata! asa ca intotdeauna voi opta pentru prietenii adevarati!
Si inca una:uneori timpul e raspunsul la toate intrebarile tale!

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Eu una nu cred fiindca am fost tradata prea mult dar sa stii ca nu e prea placut sa nu ai prieteni si cum prietenia se intretine si prin incredere e bine sa ai
dar sa stii foarte bine ce fel de persoana e cel de langa tine ca daca patesti ca mine...
:*:*:*pahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred dar nu in toti

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva. singuri prieteni is familia. mama. tata. sora. cre ei nu iti intorc spatele la greu. iti sunt alaturi si ei nu iti vor raulhappy