| DeeaMusicDeea a întrebat:

Credeti iniubirea la distanta? FUNDA raspunsului mai frumos!

Răspuns Câştigător
| SuntUrâtCuSpumeLaGură a răspuns:

Trebuie să fii foarte inteligent și sincer pentru o astfel de relație, căci altfel nu îți poți da seama de caracterul celuilalt.Deci nu aș recomanda o astfel de relație oricui.
Și oricât de bine te-ai pricepe la dezlegatul misterelor capacităților cognitive umane, să cunoști de la bine spre foarte bine o persoană la distanță doar prin intermediul virtual este puțin probabil.Ai nevoie de reacțiile sale,de gesturile sale, fără a avea un indiciu despre comportamentul său este un mare minus. Plus că te apucă gelozia la un moment dat, și atunci să vezi...
Nu am vrut să primești un răspuns frumos, ci unul real.E foarte dificilă o astfel de relație, care cu greu s-ar putea numi iubire.

| DeeaMusicDeea explică (pentru SuntUrâtCuSpumeLaGură):

Ai mare dreptate, multumesc pentru raspuns!

8 răspunsuri:
| MariusDeejay a răspuns:

La mine tine de 2 ani imediat eu stau in Oradea ea Cluj

| neutrino a răspuns (pentru MariusDeejay):

Felicitari! Din curiozitate, de cate ori o pupi pe luna?

| RAY a răspuns:

Eu personal nici virtual /real nu cred in femei, acuma lume proasta e peste tot care cred ca prosti in relatii imaginare

| T0T a răspuns:

Vreau sa cred.

| az123 a răspuns:

Salut
depinde de ambele persoane implicate, cit de sincere si deschise sunt fata de persoana cealaltasi de alti factori.ici poti sa gasesti unele idei ce te pot ajuta
http://www.jw.org/......-potrivit/
http://www.jw.org/......casatorie/

| raulinho0805 a răspuns:

Dragostea la distanta e posibila doar daca el are *** mai mare decat distanta.

| JustMeForever123 a răspuns:

"Distanta desparte doua maini, nu doua inimi ♡" cam asta cred despre iubirea la distanta happy