| adiynaelena76 a întrebat:

Cu ce zodie ma potrivesc cel mai bine? eu sunt scorpion

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Compatibiliatea intre zodii-bullcrap!
Zodiile-bullcrap!
Horoscopul-bullcrap!

Trebuie sa fii foarte sarac cu duhul,sa crezi ca niste planete si corpuri ceresti,dupa cum se invart, iti controleaza viata, si o modeleaza dupa bunul lor plac, si dupa orbitele lor, cu atat mai mult intr-o relatie.Ma,voi chiar sunteti atat de cretini? Te potrivesti cu cineva cu care ai o anume simbioza, interese comune, pasiunea reciproca, nu cu cineva care are o "zodie compatibila" cu a ta.

| Azµre a răspuns (pentru Dumnezău):

Exact! corect

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te orienta după așa ceva. Nu te încrede in zodii. Sunt prostioare. Când te potrivesti cu cineva "simți", iti spune inima.

| Azµre a răspuns:

E o prostie compatibilitatea intre zodii!
Eu sunt scorpion! si am relatie de 3 ani cu un Taur! nu am probleme nu tu discutii certuri etc
Am fost cu rac! contraziceri la greu, racii nu stiu ce vor, sunt sclifositi!
Am avut cu pesti, nu merge de nici o culoare sunt ciudati si au idei cretine
Am avut cu berbeci, barem aia... sunt batuti de tot in cap, de aia sunt si berbeci.
Am avut cu Scorpie! a mers excelent mai ales pe partea cu sexul n-am cuvinte laughing

eu zic nu te lua dupa horoscop si zodii e o prostie!

| MauiStatue a răspuns:

Nu conteaza zodia, ci sufletul.
Mai sunteti multi din astia...

| codrinstefan2103 a răspuns:

Cu berbecii love struck.

| alexandra_4554 a răspuns:

Berbec-scorpion compatibiltate buna
scorpion-rac compatibilitae excelenta
scorpion-fecioara compatibiltate excelenta, la fel si cu pesti

| Mwvv31 a răspuns (pentru alexandra_4554):

Eu cu ce zodie ma potrivesc? sunt varsator!