mumoasa
| mumoasa a întrebat:

CU VA INTELEGETI CU FRATI VOSTRI?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super?!

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Daca ne vedem mai rar, foarte bine. Amandoua suntem firi independente si tinem la spatiul personal; cat ne respectam acest spatiu, totul e ok.

eileen
| eileen a răspuns:

Mai am o sora mai mica cu care ma bateam non stop cand eram pitice, acum ne intelegem bine...cu toate ca mai avem ciondaniri si ne mai zgariem pe ochi cateodata, suntem firi diferite dar tot ne iubimhappy

lolita
| lolita a răspuns:

Destul de bine, a greu mereu ne-am ajutat.

| beba a răspuns:

Minunathappycu toti 5hee hee

| elutzza_5346 a răspuns:

Foarte bine ma inteleg, iar daca am nevoie de el ma ajuta cu cea mai mare placere.fratii trebuie sa se iubeasca intre ei dar sa se si respecte.asta cred eu

| RamonaMn a răspuns:

Eu nu am frati sau surori happy insa imi dorewsc una mai mare ceea ce e imposibil oh go on. Oricum ar fi tot imi iubesc si respect familia.

| SMTHING a răspuns:

Foarte rau!

| chikitoka a răspuns:

Foarte bine..Cand eram mica ma intrebau parintii pe cine iubesc mai mult si le raspundeam : " pe cochi(fratele meu mai mare cu 8 ani) il iubesc cel mai mult"..Imi iubesc enorm familia si am un respect profund pentru ei...

| yoanna73 a răspuns:

Foarte bine. nu am decat unu.

| Amelia87 a răspuns:

Am o sora mai mare cu aproape 4 ani si ne intelegem de minune! :X:X:X

| oana16 a răspuns:

Uratcrying pentru ca el este mai mic decat mine si este rasfatatul familieiangry iar eu raman pe dinafara...:-

| Little Kid a răspuns:

Foarte bine! el e mai mare(21 ani) si ma ajuta cu cea mai mare placere daca am nevoie de ceva
P. S.:mai imi da si banilaughinglaughinglaughing

| vyol3ta a răspuns:

Poi eu sunt singura la parintzi... sh nici nu vreau
insa am un var cu 9 ani mai mare dar il consider k un frate love strucklove strucklove struck
ne mai certam noi cate odata da ne trece :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu amsad
mi-as fi dorit un frate mai mare.broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu sincera. ne km certam toata ziualaughingsunt si km critica de felul meu.si asta este un defect.incerc sa mai tac dar uneori ma km i-a gura pe dinaintebig grin probbail si din kuza faptului k vb mult si prostlaughing

| LOADING █████████99% a răspuns:

Aoloo...pai am un frate de 19 ani. aproape 20 si e mai mare cu 7 ani si ne intelegem binisor ca am mai crescut...cam asa era...pana la 4-5 ani ne jucam, imi facea unghiile-de atunci cam pana la 9 ani(ai mei) neam mai certathee hee si acum ne intelegem ff bine(pe.s.mai ales ca imi da ff multi bani) rolling on the floorlaughing

| Avril:x a răspuns:

Eu ma inteleg bine! Am un fratior mai micut si e putin enervant... dar il ubesk enorm!:X:X:X