| KeepCalm a întrebat:

Cui i-ati spus ultima oara " Te iubesc!"happy?

Răspuns Câştigător
| Scortisoara a răspuns:

Iubitului meu... la care mă uit acum şi doarme pe burtă, iar pisicuţa noastră cea neastâmpărată se tot plimbă pe spatele lui bronzat şi nu-l lasă să viseze. Tu cui i-ai spus ultima dată (ultima oară sună a adio... a despărţire. Zbrrr!)"Te iubesc!"?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitei, pe la ora 7winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit ironic mai sus. Ce aveti mah laughing
normal ca ii spun te iubesc unei persoane speciale, apropiate, dragi. e ceva logic.Cand simti ceva, e un singur mod de a te exprima prin cuvinte ( te iubesc )

| DeeDee007 a răspuns:

Prietenului :X:X

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Unei fete care am fost 1 saptamana si cand am vazut-o ultima oara ma ignora si am aflat de la colegii ei ca are alti 2 iubiti...

| smecherita_4821 a răspuns:

Prietenului laughing

| Ðaÿ a răspuns:

Mamei. tu?