| marian_6207 a întrebat:

Cum abordez o fata si ce fac daca zice da

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

In primul rand, te asiguri ca fata respectiva merita sa o abordezi. Apoi, afli si tu ce ii place, incepeti sa conversati, nu te da mare, fetelor nu le place asta, fa-o sa se simta apreciata. Apoi, invit-o in oras. Daca zice da, o plimbare in parc, un jogging, o lectie de echitatie impreuna, un picnic nepretentios, ar putea deschide seria de intalniri si tu ai putea fi original. Succes!

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pai intai nu stii cum si pe urma iti este teama de raspuns afirmativ!
Fii tu insuti, nu incerca sa pacalesti aparentele, pentru ca pe urma s-ar putea sa nu aiba incredere in tine.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de fata... sa spuna da la ce intrebare... Probabil "suferi" de timiditate... Sa stii ca acea timiditate se "vindeca" in timp. Si gasesti foarte multe carti care te ajuta sa scapi de timiditate. Incearca!

| georgesur a răspuns:

Asteapta sa o intilnesti singura (e si mai bine daca pare din intimplare), apoi incearca sa comunici cu ea. O saluti,
daca nu te cunoaste de loc te prezinti(cu numele mic), si incerci sa intrii in vorba (indiferent despre ce.). functie de reactiile ei (amabila, zimbitoare...sau rece, distanta), iti vei da seama imediat ce sanse ai... Daca "este tentata", iar tu nu "o dai prea rau in bara", o sa-ti iasa... Apoi ascult-o pe "eileen", caci stie ea ce stie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti dar mai ales sa nu te dai mare