| toyyfactorii a întrebat:

Cum aflu daca el ma place? ma mai pacaleste uneori ..imi mai zambeste, dar diferenta intre mine si el e 7 ani, are si o iubita, dar nu e intr-o relatie serioasa.Am vreo sansa cu el. Daca da, atunci cum sa il cuceresc

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti mai zambeste uneori asta nu inseamna ca te place plus ca are si iubita, nu ai nicio sansa cu el si te vei convinge singura de asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Rakumm are dreptate!

Răspuns utilizator avertizat
| Gdeni a răspuns:

Pai cred cate place, dar cred ca si el are in vedere faptul ca exista o dif de varsta cam maricica si faptul ca el este intr-o relatie. dar totusi nu cred ca e potrivit pentru tine pentru ca e cam neserios. ai o relatie stai in banca ta nu te mai da la altele.
si daca chiar vrei sa il "cuceresti" nu iti trebuie cine stie ce eforturi pentru ca el este mai mare si daca zici ca iti zambeste... zambeste-i si u la randul tau si baga-te in vb cu el.

| Gdeni a răspuns:

Sau poate e doar dragut cu tine si de aia iti zambestehee hee

| Rakumm a răspuns:

Hmmm... Deci daca are o iubita pot sa iti spun asa pe primul plan este iubita iar pe al 2 tu totusi diferenta de varsta este foarte mare. Si chiar daca ai avea o sansa nu va dura mult, deoarece daca el face acum cu iubita lui actuala asta si cu tine va face la fel.
Oameni nu se schimba peste noapte.