| Playboyx a întrebat:

Cum ar fi bine sa decurga o prima intalnire cu o fata, e bine sa o sarut la prima intalnire sau doar sa vorbesc cu dansa si sa o cunosc? sau toate 3? big grin

6 răspunsuri:
| BeHappy26 a răspuns:

Am invatat de la iubitul meu ca nu trebuie sa planuiesti ceea ce va urma, ca totul vine de la sine, dar daca ar trebui sa iti spun ce ar trebui sa faci la prima ta intalnire, as spune ca trebuie sa fi sincer, sa vorbesti cu ea, si daca simti, sa o saruti. happy

| CartoonN a răspuns:

Futax

| vladv26 a răspuns:

Vorbesti cu ea o cunosti si daca simti, o saruti,

| Blondilici a răspuns:

Daca o vei saruta din prima, poate ca se va speria! E bine ca intr-o relatie sa urmezi fiecare pas si sa te bucuri de el, nu planui nimic inainte pentru ca daca o vei face si nu iti va iesi intocmai cum ti-ai planuit, te vei fastaci si nu vei sti ce sa faci mai departe ca sa iesi din situatia neplacuta!

| BiuL a răspuns:

Depinde de fata, de intalnire. Am avut prime intalniri care au durat 1 ora si prime intalniri care au durat jumatate de zi laughing Cu unii oameni te intelegi din prima, cu altii incerci sa legi doua cuvinte si efectiv nu poti. Nu ai de unde sa stii ce conexiune se va crea intre voi. Eu zic sa nu iti faci planuri decat unde o duci si la ce ora. Sa fi politicos, sa nu fi mut dar nici sa monopolizezi discutia. Mai departe, daca fata e deschsia vezi ca aveti despre ce vorbi, va simtiti amandoi bine radeti glumiti, poti sa o saruti la final. Daca vezi ca e mai crispata, nu prea scoate niciun cuvant, se uita la telefon sau pe pereti, scurteaza intalnirea, spune-i ca te bucuri ca ai putut sa o vezi si gaseste pe alta.

| AlisaBluMarin a răspuns:

În primul rând nu te vîrî cu săruturi! Ai putea să o sperii!
În al doilea rând, fii tu însăşi!
În al treilea rând, ţinete în mîini! Nu lăsa emoţiile sa sară înainte!
Sper că te-am ajutat!