| LadyDeny a întrebat:

Cum ati dori sa va arate sotia/prietena ca va respecta?winking

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, nici nu îmi doresc că deja se întâmplă lurrul ăsta, eu o respect ea mă respecta n-am soţie dar tot am pe cineva alături, dragostea e cel mai frumos sentiment.
Noapte bună!

| kopotoru a răspuns:

Respectul trebuie sa fie castigat de catre sot si nu oferit de la sine daca iti marturiseste anumite lucruri inseamna ca te respecta

| RexCuParuCret a răspuns:

Sa aive incredere.

| mgtow a răspuns:

Nu e nevoie, imi port singur de grija si ma respect asa cum se cuvine - eu nu am incredere in femei.

| darrio2007 a răspuns:

Respectul trebuie sa fie reciproc.In acest sens barbatii au foarte mult de muncit.Pentru a castiga respectul si increderea sotiei/prietenei.Nu respecti, nu esti respectat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectul vine din faptele ei la adresa mea, la tot ceea ce rpreint/fac/spun..atata timp cat nu intra in conradicite cu ea.