| nuconteazămăăăi a întrebat:

Cum credeti ca ar reactiona parintii mei cand vor afla ca fratele viitorului meu logadnic a fost in puscarie de 2 ori?

3 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cu ochii buni,sigur nu,pentru ca orice parinte de buna credinta,are aspiratii pentru coplilul sau.
Cand vei fii mama,vei intelege lucrul asta,ei sunt cei mai potriviti,cei mai in masura sa ti spuna ce e bine si ce rau pentru tine.
Sa nu i judeci!
Iar ca un sfat pentru tine, iti spun ca nu e ok, sa fii fost in puscarie de 2 ori,deci e recidivist!
Poate fii un pericol si pentru tine!
T e sfatuiesc sa cercetezin bine terenul si daca crezi ca el si familia lui te merita,continua,daca nu, renunta!
Bafta multa iubita si sarbatori fericite!
P.S. cateodata trebuie sa mai alegem si cu mintea, nu numai cu inima!

| KellyGreen a răspuns:

Da... cred ca vor face tot posibilul sa de desparta de iubitul tau, adica o sa creada ca si iubitul tau seamana cu fratisu si nu o sa vrea sa te vada umbland pe la puscarie.

| crynys a răspuns:

Cred ca urat mai bine nu le spui