| Calinuz a întrebat:

Cum cuceresc o fata daca nu stiu nimic despre ea :d?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fii tu insuti omule!

7 răspunsuri:
| EmySweety a răspuns:

Doamne! ce intrebare yawn Iti e atat de greu sa fi tu insuti?laughing
of of of.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Mai postasule ii trimiti o scriosoare de dragoste (anonima daca vrei )
laughing

Ciao!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la un suc, incearca sa aflii cat mai multe despre ea, incearca sa te apropii mai mult de ea si daca nu te respinge si te place incearca sa faci pasul cel mare, dar ai grija cum.cel mai bine ar fi sa ii spui in fata ceea ce simti pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încerci să te apropii de ea şi să ajungi să o cunoşti câte puţin. E de ajuns să fii tu, natural.

| TrustMe a răspuns:

In primul rand afla macar cu o cheama :-))). Apoi totul vine de la sine. Te duci si o iei cu "-Buna! " "Ciuneo, ce faci?"

| RaulDinTine a răspuns:

Te duci la ea si ii zici asa "Buna, nu te stiu, nu ma stii, dar in curand cineva de pe TPU o sa imi dea niste sfaturi despre cum sa te cuceresc. Fii pe faza!".

Serios acum... daca nu stii despre ea nimic ce vrei sa iti zica lumea altceva decat "du-te la ea" / "da-i o floare" (desi stai ca nu stii ce ii place) / etc... Vrei sa te asiguri ca asta trebuie sa faci? Chiar nu e clar? happy

Du-te la ea si invit-o undeva, dar face to face, nu fa prostia sa ii dai mail/sms/im sau alte cretinitati moderne. Be a man!

| GrasuCrazy a răspuns:

Te duci la ea si ii spui : buna! sunt calin, te plac, poate ieshim undeva la o tzuica undeva... lasa-mi nr tau de telwinking