| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa ai o familie mare de craciun?

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, pai este minunat ca sunteti mai multi la masa si aveti ce vorbi si impartasi bucuria sarbatorilor

| BlackRose03 a răspuns:

Nu iti pot raspunde la aceasta intrebare pentru ca nu stiu.Dar imi pot da cu parerea.Cred ca e un sentiment intens de bucurie.Te simti mai bun si parca privesti lucrurile cu alti ochi.Trece repede, poate prea repede, dar te bucuri de el cu toata fiinta, te simti mai putin singur ca de obicei si ii ai pe cei dragi mai aproape.Esti implinit si gata sa oferi o mana de ajutor altor persoane desi poate ca tu nu il primesti. Unii au uitat ce e ala spiritul Craciunului preocupati de pregatirea lui si datorii, dar nu se va stinge niciodata cu adevarat atata timp cat ai o familie iubitoare langa tine.

| lamalamalama a răspuns:

Este ok, plictisitor putin, mereu mi-am dorit sa fiu eu insusi, si sa nu fiu fals, asa ca asta e adevarul meu, eu de fel sunt mai singur, si ma multumesc cu viata mea.

| Ewk_Älle_2000 a răspuns:

Sentimentul este uimitor, o bucurie, o veselie si o distractie uimitoare.
Imi pare rau daca tu nu ai avut cum sa te bucuri de toate acestea, va veni si randul tau.

| Albert_Petrescu_1971 a răspuns (pentru Ewk_Älle_2000):

Dar dupa ce da taica-tu cu bunica-tu 5 beri talpa nu mai e asa mare bucuria cand trebuie sa cureti