| Euuu31358515 a întrebat:

Cum fac sa intreb un baiat daca vrea sa fim impreuna?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă-l dacă vrea să mai trăiască laughing

| Dariusuu a răspuns:

Pai i spui direct. Nu astepta sa o faca el, pentru ca nu o va face. P.S Chiar daca te refuza sa stii ca ai incercat. Chiar nu ai ce sa pierzi. Asa ca du-te si intreaba-l. :*! Imi multumesti mai tarziu

| Elvina a răspuns:

Spune-i pur si simplu. Te plac, vrei sa fiu impreuna? Bafta! E asa greu?

| Delicacy a răspuns:

Ce să-l mai întrebi? sărută-l direct!

| RaduMD a răspuns:

Unii băieţi consideră nepotrivit ca fetele să facă primul pas. Se mai poate întâmpla să se sperie. De aceea, e imprudent să i-o spui direct. Astea sunt lucruri care e bine să fie făcute printr-un intermediar: pentru asta s-a inventat diplomaţia.

| leftside a răspuns:

Fii atenta sa gasesti momentul potrivit, cand sunteti singuri, si ii spui direct.

| Catrinn a răspuns:

Ii spui ca il placi si daca accepta sa fiti impreuna. Daca nu ai curaj sa ii zici direct in fata o poti face pe net.
Bafta!