| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ma placa un baiat? Adica el e prieten cu toate fetel numai cu mine nu.Stiti de ce? Pentru ca e prieten cu o fata care din prima zi nu m-a placut pentru ca e inganfata ca sunt mai frumoasa ca ea[mi-a zis-o in fata]M-am mutat de la scoala si de aia e cam complicat, Cand am venit ma placea era innebunit dupa mine.DAU FUNDOI si RASPUNS FOLOSITOR!

Răspuns Câştigător
| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut ca sa faci un baiat sa te placa trebuie sa gasesti lucruri in comun
si dupa ce ai gasit lucrui multe in comun asteapta un pic de timp si iti fa spune daca vrei sa fii cu el impreuna
scuze daca nu e folositor dar cam asa gandesc eu

6 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Incearca sa te apropii de el. sa vorbesti mai mult cu el si sa gasesti subiecte comune. Si ai putea sa ii propui daca nu e prea indrazneata ideea sa va vedeti happy succes!

| lolium a răspuns:

Eu nu inteleg un lucru:daca tu esti frumoasa, chiar mai frumoasa decat "fata aia" si poti sa ai cati prieteni vrei tu, de ce cauti neaparat atentia unui simplu baiat care probabil nu e nici cel mai frumos, nici singurul care o sa te placa... si mai e prieten si cu ingamfate pe deasupratongue

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Sau indrazneste tu si spune ca iti place de el si daca vreti sa fiti impreuna

| AllyutzZa a răspuns (pentru AlexTeYubeste315):

Am incercat si asta, dar m-a refuzat crying

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru AllyutzZa):

Pai acum asta e ...imi pare raw ca te-a refuzat, găsește un alt băiat sau nu stiu ce sa îți zic

| Lovius a răspuns:

Pai...iesiti mai multi prieteni in oras.(il inviti si pe el)...astfel incepi sa vorbesti cu el, si incearca sa fi tu, asa se v'a indragosti de tine.dar nu exagera happy