| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci o fata sa te placa(sa vorbeasca cu tine)? Este o fata care vorbeste cu alti baieti si evident sunt gelos! Prietenul meu deja are o prietena.L-am intrebat cum a,,castigat-o" si mi-a zis ca daca vrea sa fie prieteni(dar nu cred ca facut pur si simplu).La mine fetele sunt mai asa, nu sunt sensibele(unele).Va rog ajutati-ma! Vreau sa fiu fericit happy!

-

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

O cuceresti cu incetul. La inceput o privesti in ochi, ii zambesti, o saluti. Apoi vorbesti cu ea din ce in ce mai mult si in viata reala si pe net, esti interesant, glumet, o faci sa rada. Cand partea asta iti merge, o inviti undeva numai in doi (suc, plimbare in parc, film, te descurci tu). Ii faci declaratii abia dupa cateva intalniri care merg foarte bine. Gelozia o lasi acasa, si acum si daca va fi iubita ta. Gelozia nu are loc intr-o relatie.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fericirea nu tio aduce o femeie,fericirea tio aduce implinarea ta ca persoana dar ce vb eu,esti copil,tanar,mic, hormonii isi canta in cap etc daca vei vi disperat sigur nu te va place, fi indiferent, tupeist, fi naibi barbat, iubirea lui peste lasa telenovele

| Marin_Silvia_1974 a răspuns:

Te va crede ratat daca ii spui ce simti...Fii genul intelectual, fii neutru, imperturbabil si mai ales bun la invatatura, lol!