| steffanna a întrebat:

Cum ii pot demonstra baiatului pe care il plac ca il iubesc. Cum sa il cuceresc? Dau funda pentru cel mai folositor raspuns.

7 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Hei! Poti incerca sa-i arati prin fapte ce simti pentru el. Sa-i fii aproape cand are nevoie de cineva,sa fii draguta,sa-i daruiesti un zambet frumos de cate ori se uita la tine, sa fii naturala in comportamentul tau fata de el, sa nu iesi prea mult in evidenta, sa-l intrebi daca il poti ajuta la vreo materie, chestii de genul acesta. Daca si el te place va vedea ceea ce faci pentru el.
Succes! happy

| MrSoapte a răspuns:

Ii aduci concurenta! Ignora-l, ca vine el singurwinking

| IonelaaaS a răspuns:

Pai intri in discutie cu el, si nah il intrebi daca are prietena sau ceva de genu.

| steffanna explică (pentru IonelaaaS):

Lucrurile astea le stiu deja, vorbim in fiecare pauza. Suntem prieteni foarte buni.

| IonelaaaS a răspuns (pentru steffanna):

Dar el te place?batting eyelashes

| IonelaaaS a răspuns (pentru steffanna):

Daca te place si el inseamna ca va face el primul pas

| BeerKoalla1997 a răspuns:

Prefate complet dezinteresata de el foloseste de cele mai multe ori, incearca sa'l faci gelos punandu'ti statusuri si chestii succes!