| black1white a întrebat:

Cum imi pot comvinge parintii sa ma lase sa tin catelu mic in casa? am incercat de toate? fundasad

Răspuns Câştigător
| AndreeaTicovschici a răspuns:

Aratale ca poti fi matura si responsabila, incearca sa ii convingi sa ii tii o saptamana in casa, in acel timp arata-le ca esti mai matura, arata-le ca gresesc, si in aceasta saptamana fai toate necesitatile.Si ei isi vor da seama ca esti pregatita, sper ac te-am ajutat, stiu prin ce treci, e cea mai sigura cale.:*

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

POi simplu.Arata-le ca esti responsabilla! Fa-i baie in fiecara saptamana, du-l la plimbara, da-i mancare si vei vedea ca va merge!