| Marieta_Roxana_2000 a întrebat:

Cum imi pot convige pe cineva ca merit sa merg in tabara?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Pe parinti ii motivezi (convingi) cel mai usor cu rezultatele tale de la scoala. Faci o "papy face" si spui ca dupa atata munca meriti si tu un pic de relaxare happy. Succes.

1 răspuns:
| cristi22q a răspuns:

Ca sa poti convige pe cineva sa mergi in tabara? Explici persoanei respective de ce vrei sa mergi in aceea tabara ce iti aduce bun cand te intorci de acolo!
Si trebuie sa ii dovedesti si tu prin fapte ca meriti sa ajungi la aceea tabara,