| mihaela123A a întrebat:

Cum intrebi un baiat daca te place?

Răspuns Câştigător
| didiDia a răspuns:

Nu-l intreba pentru ca risti ca el sa nu te placa de fapt si atunci te faci de ras si te simti prost. Daca te place, lasa va veni el negresit la tine sa-ti spuna ce simte pentru tine sau daca nu are curaj sa spuna, iti va da de inteles prin faptele, gesturile lui si anumite vorbe. Noroc!

8 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Simplu de dai pe langa el
si el o sasi dee seama ca-l placi si atunci ii spui daca vreo o relatie cu tine

| anaservic a răspuns:

Ma placi?

| PinkDea a răspuns:

Cum? Cu gura zici pur si simplu "Ma placi "
Glumeam ...Il poti intreba "ma placi " daca il cunosti de ceva timp si il cunosti bine daca nu in locul tau nu as intreba, mai bine ai pune pe altcineva sa intrebe

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Pai il intrebi care ti se pare cea mai draguta fata din clasa...si afli

| victor1k a răspuns:

Eu te plac, tu ma placi? wo_Ow

| 3my098 a răspuns:

Invital sa jucati adevar sau provocare Si daca alege adevar intreaba-l daca e adevarat ca te place.Si el va zice da sau nu

Daca alege provocare, provoacal sa-ti spuna daca te placewinking

Good Luckwinking
Succes

| userulx a răspuns:

Ma placi?

| Eucarmen a răspuns:

Nu fa prostia sa il intrebi. Atunci cand baietilor le place de o fata vin singuri la ea, sunt interesati sa o cunoasca. Asa ca mai bine asteapta, daca te place te va aborda el. Sau poti sa il abordezi tu si sa gasesti anumite subiecte, iti vei da seama daca e interesat de tine dupa tonul vocii si felul cum te priveste. Succes. happy