| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca si tu fostul v-ati apropiat si sunteti pe punctul de a va impaca?

Răspuns Câştigător
| AnneღU a răspuns:

Simplu... Pentru inceput aveti tendinta ca a-ti vrea sa ramaneti prieteni. Si uite asa incep conversatiile, depanati amintiri (ex: si mai stii 8-< cand am fost acolo, s-a intamplat aia ..etc ) apoi nu trebuie decat o intalnire ca sa va dati seama ca nu puteti trai unul fara celalat big grin

Sper ca am fost de ajutor! :*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai iti dai seama de una sigura daca iti da semne ca vrea sa va impacati sau nu [te cauta, te suna, se intereseaza de tine, etc]

| darrio2007 a răspuns:

Buna intrebarea.Pentru mine, niciodata.Supa reancalzita nu mai are acelasi gust.

| DenisaMetal a răspuns:

Te poti impaca cu el.

| IloveME a răspuns:

Incepeti sa va purtati ca si atunci cand erati impreunA!

| neutrino a răspuns:

Inteligenta intrebare, merita premiata ca intrebarea zilei! Nu-mi pot permite sa raspund.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Din reaparitia vechilor ticuri pana sa luati pauza

| Isabella95 a răspuns:

Atunci cand simti ca amandoi vreti asta, si atunci cand stii ca iubirea nu s-a terminat!

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai cand amandoi incercati sa va aminti cum a fost inainte sa va despartiti si cand incepeti sa vorbiti si voi doi nu puteti sa stati unul fara celalat si va tot cautati.