| iuliana21 a întrebat:

Cum iti dai seama k cineva te iubeste? poate vi se pare o intrebare stupida dar as vrea sa stiu si parerile voastre mersi.happy

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

U c simti sh cum t comporti cand iubesti?
asta ar putea fi un punct de plecarewinking
totul va veni de la sine cred eu... daca t iubeste nu va sta asa degeaba va face un prim pas...nu va sta sa vada cum t pierdewinking

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Iuliana21! Parerea mea este ca orice fata are un al 6-lea simt. Pur si simplu iti dai seama dupa gesturile, vorbele si faptele luiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i mina pe burtica si vezi daca are fluturasi big grin

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Asa ceva se simte, nu trebuie sa-ti dai seama, pur si simplu il simti pe cel de langa tine ca te doreste, se comporta altfel decat un om care nu vrea nimic de la tine, de la priviri, pana la fluturasi in stomac.

| Linda a răspuns:

Exista o diferenta intre a te dori pe tine din punct de vedere sexual - si atunci tot e posibil sa iti spuna ca te iubeste - si a vrea sa petreaca o buna parte din viata lui cu tine, pentru ca te apreciaza, te crede valoroasa, adica exista o iubire adevara, asa inteleg eu. Dupa parerea mea te iubeste daca nu este foarte preocupat de relatia sexuala si isi face planuri pe termen lung impreuna cu tine. Da, si daca te prezinta pritenilor, parintilor, etc.

| n2paul a răspuns:

Prin limbajul trupuluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i pa si vezi ce reactie are dupa cateva zile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca cineva te iubeste dupa modul in care se comporta & etc. daca cineva te iubeste, e imposibil sa nu simti lucrul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu sa simti ca te iub deoarece te poate sipatiza... a iubi este ceva frumos dar si suferi cand iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai foarte usor seama ca el te place. cand este tot timpul dupa tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi dau seama dupa comportament