| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti convige tatal sa te mute in gazda la un prieten.{fundita}

Răspuns Câştigător
| Cowish a răspuns:

Ii zici ca e iubitul tau, arunci cu toate prin casa, eventual te tai un pic pentru impresie artistica si apoi fugi de'acasa. Dar nu la prieten, ci aiurea. Dupa 2 saptamani te intorci. Tatal tau o sa fie fericit sa te lase sa stai oriunde, numai sa stie ca esti viu. happy

2 răspunsuri:
| jazzusman a răspuns:

Spune-i ca o sa invatati impreuna, asta e cea mai buna minciuna

| Andrada_2569 a răspuns:

Incearca si vb ca el. si spune-i ca asta iti doresti. la mine merge tongue.dar eu zic ca cel mai bine este sal asc pntr ca iti vrea binele.