| dezy a întrebat:

Cum iti poti da seama daca, un baiat te place? E tare intrebarea, nu?laughing

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu.chiar nu e tare.intrebarea asta a fost pusa de mai multe ori. uite aici cateva exemple :
http://www.tpu.ro/......t-semnele/
http://www.tpu.ro/......agostit-d/

| Alien a răspuns:

Nu e tare, intrebarii de genul asta este puse in fiecare zi pe acest site!

| Ancestralsoul a răspuns:

Nu e tare, oricum pentru a spune ca e tare trebuie testata cu un ciocan sau baros. Apai ce sa zic, eu cred ca ar trebui pusa mai des intrebarea :oare ma place ca sa isi bata joc de mine sau ma place pentru ceea ce sunt?

| Zenithf a răspuns:

E greu cu baietii, sunt cele mai sfioase creaturi de pe pamant. Uite, si mie mi-o placut atatea fete si nici una nu si-o dat seama de asta. laughing
Amu' s-o schimbat situatia, dar cam tarziu pentru mine...
Ei bine, daca observi cu atenti ar fi ceva semne, cum ar fi ca te urmareste cu privirea, dar cand te uiti inspre el, el se uita repede in pamant, ca atunci cand sunteti mai multi angrenati intr-o activitate, cand il intrebi ceva se fastaceste, sau vocea lui are un timbru diferit, se poate sa roseasca sau sa se impiedice cand l-ai atins "din greseala". Bafta la vanatoare!winking