| RalucaRaluca567 a întrebat:

Cum parinţii mei m-au dat afară din casa m-am mutat la fostul meu iubit tatăl copilului meu am 18 ani fetiţa 8 luni el m-a chemat să mă mut cu el pana îmi gasesc unde să stau m-a rugat sa ne împacăm credeţi ca e idee bună sa mă împac cu el? Când neam desparţit neam despărţit din cauza mamei lui pentru ca nu la lasat să îşi asume datoria de tata dar el nu mai sta cu ea şi acum îşi asumă

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar fi cazul sa mai renunti la orgoliu si sa va impacati, ca aveti un copilas impreuna si nu aveti nicairi unde merge, iar omul ala pare ca este suflet bun, odata ce te-a luat la el, cu tot cu copilas.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică el că barbat are un copil dar face ce ii zice mamica?