| Sas a întrebat:

Cum pot cuceri o fata online?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inveti din Youtube

Bula
| Bula a răspuns:

Ii promiti marea cu sarea, vopsita in roz.winking

| darrio2007 a răspuns:

Ii dai like-uri cat de multe. Si ceva inimioare, intre timp.

| Violleta2022 a răspuns:

Online nu poti cucerii pe nimeni, fiindca online se minte, se flirteaza si se pierde timpul, inutil.
Daca vrei o relatie reala, cauta o fata in viata reala!

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e asa, daca ai poza pusa clar, aia poate te place de nu se poate, si in cateva zile puteti iesi in real daca e din localitate, cati n-au facut asa.
Nici nu e nevoie sa cuceresti, cuceresti automat in primul rand cu, cum arati, si dupa aia vin la analiza si alte calitati.

In real e mai putin probabil sa gasesti ceva, ca nu ai contact cu multe care vor si ele cuplare.

| Violleta2022 a răspuns:

Merci, dar nu am intereseaza amantalacul, ca-s maritata, fericita si am copii mari.

| Mosotti a răspuns:

Poti gasi doar pe site de matrimoniale pentru ca si ele vor partener, in rest nu ai unde, ca daca dai mesaj in alte parti, nici nu-ti raspunde de cati footaciosi le dau mesaje.

| zurick a răspuns:

Începe prin a nu folosi termenul "a cuceri"

| Hammurabi a răspuns:

Nu poți.
Dacă ai fi putut, nu întrebai aici.

| Lioana a răspuns:

Asta nu merge cu tehnici invatate de la altii. Ar trebui sa initiezi o discutie interesanta care sa-i capteze atenția si sa fii pe gustul ei din punct de vedere fizic. Asta depinde de fata si de gusturile ei.
Nu toate gandesc la fel. Nu orice fata poate fi cucerita. Doar cele atrase de calitatile tale.

| Lukasssz a răspuns:

Ii spui ca esti milionar

| 1997onur a răspuns:

Nu știu nu am treaba cu așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, nu-i face cum patesc eu, nu-i zice direct ca ai urmarit-o ca o iei de nevasta sau chestii din astea. Stai sa va cunoasteti, o saluti frumos, ii spui despre tine, o intrebi pe ea despre ea insusi. Vorbesti cu ea, si apoi poate nici nu o vei mai suporta, ce comportament de "iubita" are o fata care arata bine cand e straina. Si nu, nici faza cu "sexosu din avatar" nu e buna cand abordezi online.

| tudorvolcano a răspuns:

Fă 5000 și ceva de urmăritori pe Instagram, pătrățele, postează regulat antrenamente cu tracțiuni, greutăți și diferite mese sănătoase, arată că te implici în protecția animalelor și a mediului, și altele.

Trebuie să ai o anumită reputație online ca să fii atractiv, altfel ești la fel ca grăsanul care mănâncă stând la calculator și așteaptă să cadă o blondă din cer.

| Ion1231 a răspuns:

Zici formula magica "te combini cu mine?" happy

| Ion1231 a răspuns (pentru Ion1231):

Crede-ma ca mere de o cufurare, doua/

| Gorbaa a răspuns:

Abordeaz-o indirect. Fa-o sa vina ea la tine / sa se bage in seama cu tine. Asa nu ii ridici rezistentele si nu devine suspicioasa de intentiile tale.

Apoi fa-i complimente la care nimeni nu s-a mai gandit vreodata, dar la momentul potrivit, nu din prima ca ai da drept libidinos.

Apoi, pune-o o oglinda in fata ei, fa o sa isi vada defectele, deoarece oamenii uneori uit sa se vada si pe ei, iar asa nu i se urca complimentele la cap.

Accentueaza lucrurile pe care le aveti in comun.

Vorbeste afirmativ.

Incearca sa te vezi pe tine din ochii ei adica, imagineaza-ti ca esti ea.

Fii atent la intentiile tale. Nu incerca doar sa te culci cu ea, ci incearca sa o cunosti, sa vezi ce calitati are.

Ia-o usor si bucură-te. Femeile are trebuii sa fie surse de distracție și plăcere, nu o chestiune de viață și de moarte. Nu lua în serios tot ce spune ea, dar nu fi nici neserios.

Crează un tipar de high and downs. Fa-o să se simtă foarte bine, apoi dispari o perioada, iar așa, ea devine depenedenta de starea de bine pe care tu i-o dai și va dori să stea tot mai mult în compania ta.