| monyta a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat?big grin

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Mai intai nu il suna in primele zile, fii indiferenta, arata-i ca esti ocupata, prefa-te curtata si de altii, intereseaza-te de pasiunile lui, nu te lasa cucerita din prima seara, sa nu spui prima "Te iubesc", fii secretoasa si incearca sa te combini cu amicul lui.

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Du-te la :"din dragoste".

kratos
| kratos a răspuns:

Cu capul (sa fi isteata) si cu trupul(sa ii seduci).

| Gabystelistu95 a răspuns:

Cu placere, ma bucur ca te-am ajutatwinking

| marsy a răspuns:

Simtul umorului, zimbet fermecator, inteligenta

| roxana_9288 a răspuns:

Fi tu insuti!

| aysun a răspuns:

Ii arati pasarica si e al tau!

| seawolf a răspuns:

Arată-i o ţâţă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mana pe piept si una pe picior, mie-mi iese mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul hoardelor de tatari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alllinna-si normal sa-ti iasa mereu la cat esti de ispititoare, daca ar fi a mea...nici nu ar mai iesi.Mana,ca de ea vorbim. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta trebuia postata la stiinta si filozofie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic in mod deosebit, incearca sa fii tu si vei vedea ca baiatul nici nu o sa-si dea seama de unde si cand l-a lovit dragostea, asta e valabil in cazul in care simte o oarecare atractie pentru tine, nu poti cuceri un baiat caruia ii esti total indiferenta, trebuie sa existe o mica scanteie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti imprumut o Katana si treci la treaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ataci. o data de doua ori, de trei ori.perseverenta este cheia succesului.il cuceresti pana la urma.

| marioxxl11 a răspuns:

Te imbraci sexy, ii zambesti si l-ai dat gata

| monyta explică:

Mersilaughing

| monyta explică:

Ms gabystelistuthumbs up