| simonarus a întrebat:

Cum pot sa stiu daca sotul ma insala pentru ca de ceva timp ne certam din nimica toata.nu mai este asa tandru cu mine si nu stiu ce sa fac. idei va rog.

Răspuns Câştigător
| Anonimow a răspuns:

Sunt barbat si asa incep si eu sa ma comport cu prietena mea. Stii de ce? 1-e mai putin atragatoare. 2-are unele faze care incep sa ma enerveze si nu ii pot zice asa pe fata ca na se supara. Oricum inca tin la ea si nu am inselat-o cu nimeni.Incearca sa fii altfel fata de cum esti acum, SCHIMBA cv in atitudine si incearca sa nu fii plictisitoare sau cicalitoare...

| simonarus explică (pentru Anonimow):

Poate sa il deranjeze faptul ca petrec mai mult timp co copilul decat cu el?

| simonarus explică (pentru Anonimow):

Mersi de raspuns

| Anonimow a răspuns (pentru simonarus):

Nu am un copil dar eu unul m-as bucura ca sotia mea sa petreaca timp cu copilu decat sa fie una din aia care sta 24/24 in oglinda si educatia copilului o face tvu.Nu cred ca il deranjeaza asta deloc... daca ar fi asta ti-ar spune ca e un lucru usor de zis happy ...BFT cu casnicia!

| Vix999 a răspuns (pentru simonarus):

Da...exista barbati care simt gelozie fata de timpul petrecut de mama alaturi de copil. Totul e sa nu uiti ca inainte de a fi mama...esti femeie.

9 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Cel mai usor observi in momentele intime sau private comparand cu alte dati. De cele mai multe ori cand te insala mintea unui barbat atunci e la cealalta.
Pe langa asta incearca sa citesti corespondenta, de obicei pe telefon nu gasesti nimic deorece isi mai cumpara unul doar pentru ea.
Un alt mod de a vedea acest lucru e la partea materiala (aduce bani acasa sau cauta scuze pentru a cheltui bani mai multi)
Cere-i sa mergi cu el in excursiile sau iesirile pe care le face cu serviciu sau cu prietenii.
Suna-l cu o jumatate de ora inainte ca programul lui sa se termine si cu vreo jumatate de ora dupa. Nu o fa des si vezi daca raspunde. Poti incerca si cu numar ascuns sau iti cumperi o cartela in timpul in care il verifici.
Uita-te pe site-uri intra si daca are cumva matrimoniale sau xxx-uri e cel mai probabil sa te insele.
In rest incearca sa vorbesti cu el sa vezi ce i-ar place sa imbunatesti iar daca spune ca nu trebuie atunci spune-i care sunt visele lui. Poti incerca cu unele vise ale tale sa incerci sa i le spui.
Sunt mai multe dar inchei. Sper sa-ti fi fost de ajutor.

| neutrino a răspuns:

Tu ca femeia lui, iti poti da seama daca el e sau nu "satul". El nu mai este tandru pentru ca nu mai are interes. Te-a cucerit, te-a pacalit, te-a facut femeia lui si gata. Asta-i viata pentru oamanii marunti. Daca esti un om puternic, ridica-te si opreste decaderea.

| Anonimow a răspuns:

Incearca sa fii mai sexy si nu fi plictisitoare adica schimba cv la tine atitudine vorbe pe care le dai de obicei incearca sa nu le mai folosesti

| Alanna a răspuns:

Eu inca nu sunt maritata, dar am trecut prin ceva asemanator.
Nu cred ca te inseala, daca te insela se vedea vinovatia si constiinta incarcata. Cred ca doar a intervenit rutina, asa cum s-a intamplat si la mine. Faceam in fiecare zi acelasi lucru, devenisem amandoi foarte irascibili si daca nu se enerva el din orice, ma enervam eu si incepeam cearta. Asta pana mi-am dat seama ca motivele de cearta sunt penibile si atunci cand a inceput sa se enerveze si sa nu mai vorbeasca cu mine l-am lasat in pace. Cand aveam ceva de spus ii spuneam, dar calma. Incercam sa fiu eu cea cu autocontrol si sa nu mai raspund cu aceeasi moneda. Am facut asta cateva saptamani pana a venit el sa vorbim, si am putut sa ii explic ce s-a intamplat. Acum e din nou iubitor si comunicativ. Aveti nevoie si de NOU. O seara cu prietenii in oras, sau in parc ( dupa preferinte ), o cina romantica, vin rosu si lumanarele urmata de o ralaxare in lenjerie sexy.
La mine au functionat big grin

Bafta!

| simonarus explică (pentru Alanna):

Mersi de raspuns. pacat ca nu mai am funde.