| Alexia33 a întrebat:

Cum pot trece peste o fosta cea mai buna prietena care,la orice cearta " era vina mea ", nu imi dadea libertate si ma vorbea pe la spate la fiecare cearta? Adica acum...ne-am indepartat si am ales sa nu mai fim prietene. faza e ca ma si enrerva rau de tot!

5 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Foarte simplu, incepi sa-ti cauti alti prieteni.
Nu trebuie sa tii langa tine astfel de peroane!

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingin lumea fetelor nu exista termenul de "cele mai bune prietene", intotdeauna va fi bazata pe invidie si dusmanie aceasta relatie, mai ales in perioada in care vor aparea baietisurprise

| lex79 a răspuns:

Ca te enerva e problema ta, nu a ei.
si incontinuare este o problema pentru tine. gestioneaza ti starile, gandeste logic daca chiar ai motive pentru care sa fii suparata sau motivele sunt doar fite care sa te tina ocupata ca in rest nu ai ce face si te plictisesti(de aici dedu singura ce trebuie sa faci ca sa nu mai fie concentrata atentia ta pe ea ca oricum nu merita).

| Oxymorone a răspuns:

Stai linistita, toate trecem prin asa cevawinking Pune un baiat sa ''se dea la ea'' si sa ''o combine'', sa stea 2 saptamani cu ea si apoi sa o faca de tot rasu' lumii si sa ii dea papucii laughing

| CarlaDiana23 a răspuns:

Buna! happy Incepe sa-ti petreci timpul cu un alt grup de prietene si ai grija in cine iti pui increderea! Arata-i ca esti mai matura, si nu fa ce face ea, doar nu mai ai 5 ani! Nu este greu sa ai un grup de amici cu care sa te distrezi, prietenii 'de suflet' mereu vor fi mai greu te gasit! Te pup si ai grija de tine! :*