| maria a întrebat:

Cum poti sa ajungi sa ajungi la inima unui barbat si sa-i afli intentiile reale? ( in afara de comunicare verbala) tinand cont de faptul ca este o persoana introvertita, munceste foarte mult, nu are timp prea mult pentru viata personala, dar e bunul samaritean, "un inger coborat pe pamant", bun ascultator, realist, decent, calm, echilibrat emotional, fara sa se manifeste fizic/intim intr-un anume fel.Multumesc anticipat pentru raspunsuri sincere, oneste.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e nevoie de timp.Ai putea sa planifici o iesire, chiar si de doua zile, doar pentru voi doi, sa va apropiati mai mult. Timpul iti arata ce fel de om ai langa tine. Felul in care reactioneaza la anumite situatii te va ajuta in mod cert sa iti dai seama ce fel de om e... Dar nu il vei cunoaste niciodata pe de-a intregul, desi vei avea acest sentiment.

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Rabdare, timp, perseverenta, studiu atent si in general acelasi comportament de care da el dovada.

| Mia_8661 a răspuns:

Draga mea cu mare regret spun ca intentiile reale nu le prea afli stii tu" mananci un sac de sare cu el si nu-l cunosti", parerea mea este sa traiesti clipa fara sa filozofezi prea mult...succes