| anonim_4396 a întrebat:

Cum raman increzator in mijlocul unei crize?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Traiesti prin credinta!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Maine am sa traiesc mai bine, desi nu cred1

| N538961518 a răspuns:

Tratand problema cu un calm deosebit, ca si cand nu ai fii u implicat in ea, analizand usor toate datele problemei si gasirea mai multor solutii iar la final selectarea celei mai bune.

| hugin a răspuns:

Strangand bani. Si cand se termina criza ( Apai sa-i dai la chefuiala cu ei )happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te gandesti ca sunt si persoane mai nefericite. te gandesti al cei care sufera de boli incurabile, te gandesti la cei care si-au pierdut familia, la cei care dorm in gari, in canale.si atunci iti vei da seama ca esti o norocoasa!