| anonim_4396 a întrebat:

Cum rebuie sa ma port cu un baiat ca sa-l fac sa-i placa de mine?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Fii naturala, fii tu insati, daca-i place de tine te va observa daca in schimb ii plac fitoasele, nu este pentru tine si nu merita efortul

8 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Normal, firesc. Orice artificiu va face sa scada placerea la descoperirea lui.

| Lory_2572 a răspuns:

Nu trebuie sa urmezi niste reguli, sau sa faci cum iti spune cineva, fiecare suntem si reactionam diferit.Cred ca singura iti poti da seama cand...'aluneca 'printre degete. Oricum nici un fel de santaj nu te ajuta...ca de exemplu sa ii spui ca te sinucizi daca te paraseste sau sa faci un copil doar de dragul de a ramane el langa tine chiar daca nu mai vrea.Astea sa NU le faci, sub nicio forma

| otypa a răspuns:

Sa-l sustii in tot ceea ce face si sa-l respecti...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa ii sari in ajutor cand are nevoie .si nu trebuie sa ii spui ca il placi atunci el va crede ca esti la picioarele lui. poartate frumos si arata-i ca esti potrivita pentru el bafta! 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu l baga in seama. cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fii naturala si sa vezi daca te place asa cum esti tu cu adevarat, astfel vei evita sa pari falsa si te va placea crede-ma, la mine a fost foarte simplu. In felu asta te va placea pentru ce esti si nu vei avea probleme
bafta ma bucur daca ti-am fost de ajutor

| silvana_2975 a răspuns:

Sunt nebuna dupa el si se poarta cu mine de parca sunt gagica lui asta inseamna ca ma place ma gasiti la idul silvanasilvana86

| florycyk a răspuns:

Cum il fac sa moara dupa mine?