| Melissa45 a întrebat:

Cum sa am o relație mai buna cu fratele si sora mea? Eu am 16 ani și aș dori să petrec cu ei mai mult timp.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păi nu dormiți sub același acoperiș, ca frații?

| gaminator a răspuns:

Depinde de ce varsta au ei, ideal ar fi sa aveti cateva activitati in comun.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Uitati-va la filme impreuna, Cauta un subiect matur de discutie, De exemplu cu fratele tau poti vorbi despre masini si sport, Sau ce ii mai place...

| Violleta2022 a răspuns:

Tu trebuie doar sa-i respecti si vor avea ei grija sa fie mai buni cu tine.