| zeus99 a întrebat:

Cum sa ascunzi ca iubesti pe cineva foarte mult?

13 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu stiu de cine trebuie sa ascunzi, chiar de cea care o iubesti sau de restul lumii.De cea care o iubesti nu merita sa ascunzi iar de cei ce te cunosc foarte bine, este f greu.La un moment dat ori se afla ori tu obosesti sa iubesti sub stres! Eu as cauta solutii concrete de rezolvare.

| Linda a răspuns:

Ori de cate ori iti vine sa te gandesti la ea, scoti din minte gandul. Mie mi-a iesit. Da, dupa aceea baiatul acela a vrut sa fie cu mine...si am fost.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Iti tii gura inchisa!happy

| Ben. a răspuns:

Pai nu e pacat?

| andreea_8479 a răspuns:

Sunt sentimentele tale sincere sh frumoase pentru o perslove struck
dc sa t ascunzi... dc nu incerci sa il ai, sa fi cu el
ce ar putea sa t impiedice?
lupta pentru ceea ce iti doresti.mai tz vei regreta

mult succes

| Mya a răspuns:

Banuiesc ca esti pus intr-o situatie nu tocmai placuta... posibil sa te fi indragostit de o persoana neportivita! sa fie un obstacol in a-ti tari iubirea, daca iti doresti sa-ti ascunzi trairile...In cazul asta, incearca sa stai cat mai departe, evita intalnirile cu pers respectiva sau chiar sa si vb despre ea(fiindca daca te interesezi sau vb mult de o persoana, cineva isi va da seama de sentimentele tale ascunse)...incearca sa te gandesti tot mai putin si roaga'te sa mearga! Fiindca o iubire in secret, dureaza mai mult decat decat daca te-ai exprima!

| madonica a răspuns:

Ce este iubirea? Eu am si uitat ce este ea.Eu cunosc iubirea de mama. IUbirea are un gust amar

| Amelia87 a răspuns:

Sa fii indiferent.

| smooth a răspuns:

Nai cum doar daca o iei la fugabig grinD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat sub pled. si no arati la nimeni.currrriosii.a, si iubeste-o mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Zeus99! Asta este problema ta? sad Eu nu stiu cum sa le arat persoanelor din jurul meu ca le iubesc. Cred ca ai putea sa nu te bagi foarte mult in seama cu persoana respectiva, sa incerci sa o tratezi cum ii tratezi si pe ceilalti. Sper ca ti-am dat un sfat bun insa totusi de ce sa nu ii arati ca o iubesti, crede-ma ca e pacat mai ales daca sti sa iti arati dragostea fata de ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu iubesc in secret.crying. nu mi e deloc binesad. st mereu trista si ma gandesc doar ca timpul poate rezolva.totusi ma gandeam sa i spun la varabig grin.crek incep sa tin la el foarte foarte mult...mmm da totusi el este mereu atent l ce vb eu.:Xsi cand vorbim pe mess imi pune pupuci:X:X:X. oricum vreau sa i spun la varabig grin:X:Xaceea o sa fie vara mea:X:X:X

| gabitza_29 a răspuns:

Nu ai cum, ochii te tradeaza...