| lupul12 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata cu mine in clasa care are 12 ani si inca doi baieti o plac

3 răspunsuri:
| pinkobsession a răspuns:

Fii tu insetii, atragei atentia cu lucruri frumoase nu prin rautati sau altele, de ce nu fai si un compliment ar putea sa mearga, vorbeste cu ea mess, deschide anumite subiecte care ei ii plac sa discutati ca sa ii intri in gratiilaughing:*... poti sa ii faci si un cadou frumos (lantisor, bratara, cercei, un ursulet, o floare) undeva unde sa fiti doar voi 2 iar dupa sa te uiti in ochii ei si sa o intrebi. Succes!

| RaduPhantom a răspuns:

Parca as fi eu...si eu sunt in aceash situatie laughing (mersi pinkobsession)

| anilG90 a răspuns:

Ii bati pe aia doi sa vada ce barbat bine estibig grin