| mdr0099 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat fara a fi vulgara?

Răspuns Câştigător
| blackyblack a răspuns:

Fii tu insati, vorbeste cu el, incearca sa gasesti lucruri comune ( activitati, interese), vorbiti cat mai mult si incearca sa te imprietenesti cu el.e cel mai ok.Asa vei stii daca te place cu adevarat pe tine, fara sa te prefaci. Bafta! :*

14 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cine a zis ca fiind vulgara ai sa cuceresti un baiat?

| mdr0099 explică (pentru ombladon):

Mai sunt unii baietii care vor ca iubita sa fie vulgara...

| ombladon a răspuns (pentru mdr0099):

Ai zis bine, unii...

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Prin privire tongue

| TheStory a răspuns:

Prin gesturi,

| HellGirl666 a răspuns:

Dacă ești tu însăți, totul va veni de la sine. Crede-mă.

| Antoniacopiluța a răspuns:

Fii tu insati.

| AndreiBolos a răspuns:

Fii tu si atat.happy

| Julyanne a răspuns:

Usor.Esti tu insati.Baietii urasc mincinoasele.

| tears a răspuns:

Ar trebui sa fii tu insati. Daca baiatul nu te place nu este cel de care ai nevoie.

| RobertTPUDinamo1 a răspuns:

Frumos! Doar sa nu aiba prietena poti Usor!

| SilviuREX a răspuns:

Dupa cum vezi sunt baiat si daca chiar vrei sa vezi cum cuceresti un baiat, iti zic cum as vrea eu o prietena:
-frumoasa
-glumeata
-sa nu se laude cu mine
-sa nu tina secrete fata de mine
love struck love struck love struck restul poate mai stii si tu! sper ca ti-am fost de folos sall!
-

Răspuns utilizator avertizat
| FlyDog a răspuns (pentru Dezaxat):

Deci frate esti teribil rolling on the floorSa mor de ras si altceva nimic, a si bun raspuns daca eram eu iti dadeam funda.