| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-i spun fostului meu prieten ca vreau sa fiu iar cu el? avem o saptamana de cand nu mai suntem impreuna.[ imi este dor de el si inca il mai iubesc]. ce sa fac? crying( FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ladyinredsaunegru a răspuns:

Nu cauta locurile in care el merge, fii ingoranta dar tot odata interesanta.mai dai un mesaj in gluma din cand in cand si spune-i ca azi esti libera si nu stii unde sa te duci, daca are vreo idee.iar in cazul in care toate resursele tale de feminitate sau epuizat te duci la el si ii zici asa :te iubesc pentru ceia ce esti.deci? si daca nici asa nu merge, eu zic ca e mai bine solo amiga

9 răspunsuri:
| RoxYuuKikyo a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu faci ce am facut si eu sad
Ne-am despartit acum 3 ani si sufar foarte mult...
Spune-i! Nu mai astepta! Ai incredere puppy dog eyes
Funda? puppy dog eyes

| alecx4music a răspuns:

Pai daca nu are pe altcineva, sigur asteapta sa faci tu primul pas.
Nerecomandat.
Bafta!

| denisa123456 a răspuns:

Pai asta conteaza si de motivul de care v-ati despartit, daca te iubeste te va cauta sau daca esti vinovata tu cauta-l tu. Daca tu ai vina nu astepta sa te caute el, si daca mai este si orgolios sub nici o forma nu te va cauta.

| Roxidd19 a răspuns (pentru denisa123456):

Pai s-a bagat o fata intre noi cu intentia sa ne desparta... El m-a sunat intr-o zi si mi-a spus / In ziua cand m-a sunat l-am vazut dupa o ora si nu era foarte zambaret ca de obicei so era cu privirea in pamant..Cand ne vedem imi zambeste si se uita insistent in ochii mei. Chiar nu stiu ce sa facstraight face

| denisa123456 a răspuns:

Trebuie sa te intalnesti cu el si sa lamuriti situatia ca asa te amagesti singura, sa ii zici ce are de gand cu relatia voastra etc.bafta

| moustache a răspuns:

Te duci la el si ii zici asa,, Buna! Uite, eu nu te-am putut uita si imi este dor de tinecryingTu mu mai iubesti?sad''sa vezi ca merge.PWP

| gagiu30 a răspuns:

Daca inca il mai iubesti spune-i ca vrei sa va impacati

| NeMtZy a răspuns:

Intalneste-te cu el... si spune-i exact ceea ce simti pentru elwinking. Asta e cea mai buna variata. Si fara ocolisuri!

| adyanadyana a răspuns:

Nu e o idee foarte buna sa faci tu primul pas. daca tine la tine te va cauta el!