| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ii dau de inteles iubitului ca vreau sa ma ceara de nevasta, fara sa-l pun pe fuga?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Discutati pe tema casatoriei, afla ce-si doreste el, daca isi doreste sa fac acest pas in viitorul apropiat.Nu-l presa, ai rabdare, fetele sunt adeseori mai entuziasmate cand vine vorba de casatoriehappy Asadar, sunteti un cuplu, comunicati!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

Cand se simte mai bine cu tine, ii pui intrebarea.
Evident, trebuie sa fie fericit nebuneste: de exemplu dupa o partida nebuneasca de amor, cand esti in bratele sale. Pui o intrebare timida, de genul: "Ce ar fi sa fim impreuna si sa facem asta tot timpul? Hai sa ne casatorim! ".
Sa nu-i pomenesti ca doresti cu el copii, doar daca el spune, altfel va fugi, de nu-l mai ajungi in urma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-un magazin de bijuterii te uiti insistent la verighete si-l intrebi ce model i-ar place, plina de dragalasenie, furandu-i si un pupic, sa-l ametesti un pic.Doar arunci intrebarea de iti raspunde bine, de nu, taci.

| anonim a răspuns:

Depinde de cat de frumoasa esti tu.in funcie de acest lucru il poti face sa te ceara, sau oricum, va fugi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa astepti, daca el va simti ca vrea sa petreaca restul vietii alaturi de tine o va face stai linistitabig grin la mine a venit totul pe moment la o bijuterie asa ca ai rabdare