| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Cum sa imi conving mama ca sora mea e maleficalaughing? Adica mama da vina pe mine de ceea ce face sora mea.Asta e ceva maleficlaughinglaughinglaughing

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Malefica esti tu la cat razi pe aici.

| xt9000 a răspuns:

Incearca ceva de genu. pune o camera de filmat care sa o filmeze pe sora ta ca e malefica.sau fa-o sa recunoasca ca e malefica in fata ta si inregistreazo si dai la maicata

| Kesariona a răspuns:

I`m in the same position straight face.
DAR indur!

| StillLoveU a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor offff deci nu stiu cum sa iti zic dar tot timpul e asa cand sunt doar doua surori tot timpul una e cea malefica laughing care de obicei e cea mai mare si cea care plateste pentru toate rautatile pe care le face ea, malefica, fiind mai mica. deci nu poti face nimic am incercat si eu sa imi conving mama ca nu eram eu tot timpul cea care face tampenii dar nimic nu a functionat. ai puea sa afli diferite faze despre ea pe care le ascunde si sa o santajezi ca ii spui mamei voastre. la mine a functionat de fiecare data. sau ai putea sa astepti sa mai creste-ti si sa va maturizatii.

| gigiro a răspuns:

Mama ta vrea sa-ti spuna,ca nu te ocupi indeajuns de sora ta. E o mare responsabilitate sa ai o sora mai mica,ce sa-i faci! dar cand veti mai creste, te vei mandri cu sora ta mai mica, mai ales daca acum.te joci mai mult cu ea si mai putin cu computerul.

| gyna201 a răspuns:

Ar trebui sa fiti mai unitewinking nu sa vrei sa-i demonstrezi mamei tale ca sora ta e maleficatongue mama ta stie cu siguranta ce fel de persoane sunteti ca doar ea v-a crescut... incearca sa ai o relatie bazata pe incredere cu mama ta asta implica multe discutii si sinceritate... evident acelasi lucru e valabil si in legatura cu sora tawinking

| alexandra_2941 a răspuns:

Vai,credeti-ma ca am o sora insuportabila,malefica, care ma santajeaja intodeauna si nu ma lasa in pace niciodata.jur caas putea sa o omor in bataie.dar cu parinti ca ai mei care ma omoara daca pun mana pe ea, ce sa-i mai faci. Da ea da in mine oricand vrea ea si la orice ora.si daca m-as duce la parintii mei sa le zic, ea m-ar santaja din nou si nu le-as zice, ma omoara cu zile.nu stiu ce sa-i mai fac.varog dati-mi idei ca sa o distrug.va multumesc!