Întrebare recomandată | ღAnonimღ a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase sa ma duc la ROCK THE CITY, in iulie? Vine Rammstein, Bullet for my valentine si trupe care as da orice sa le ascult live... Nu le-am spus inca nimic fiindca stiu ca nu o sa ma lase niciodata...help:-|

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a lasat in judetul apropiat la Buzau la un concert cu Dragonu si Sisu, ma rog, am 16 ani, si mai mereu se iese cu bataie daca e sa mergem mai multi... oh go on. Cati ani ai ma rog? Ai putea sa-i spui ca e o ocazie unica in viata si ca ii printre trupele tale preferate, la mine aproape a functionat schema asta frustrated.

| Rockerul23 a răspuns:

Sa inteleg ca n-ai mai fost la nici-un concert pana acum.
Cati ani ai?

| DunkelheitBu a răspuns:

Best friensss happy Si eu la fel. aproape
Am si eu nevoie de un sfat, eu cred ca ar trebui sa le spui si vezi cum rezolvi, nu ai cum oh go on

Răspuns utilizator avertizat