| YoYoxD a întrebat:

Cum sa ma comb cu o fata mai mare ca mine (cu 2 ani) care e si intr-o relatie cu cineva?

Răspuns Câştigător
| florentyn4ever a răspuns:

Las-o in pace sfatul meu! nu le strica relatia! cauta si tu alta fata, sau poate dupa ce se despart ei fa-ti sanse la ea!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e deja intr-o relatie cu cineva, de ce nu o lasi in pace? Tie ti-ar place sa fie o terta persoana care sa-ti strice relatia?

| Dani3lo a răspuns:

Batel pe ala, i spargi fata si daca nu vrea nici atunci sa se bage cu tine aia o bati si pe ea

| AjutorulTuturor a răspuns:

Vorbeste cu ea pe mess,vorbeste-i frumos, fa-o sa rada, invita-o la un suc...stiu eu happy Asa se procedeaza

| Ezyo a răspuns:

Nu-ti complica viata, incearca s-o uiti! Vei gasi una libera si de varsta ta.winking Bafta!

| carminaburana43 a răspuns:

Eu am vazut un film si sunt de acord doar acea relatie se poate strica ce nu merge. Pina ce nu sunt casatoriti poti incerca. Dupa ce ea a zis da nu mai ai ce face dar pina atunci...Nu sunt de acord ca strici eu cind am fost indragostita puteau sa vina si de la Fbi si atunci ma luptam pentru iubitul meu si degeaba mi-au facut avansuri altii nu m-a interesat.Dar de era o realtie subreda ar fi fost altceva.