| Loreta28 a întrebat:

Cum sa ma despart usor de un baiat?

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Tie ti-ar fi placut sa iti spuna cineva, pe care il iubesti... "ASTA!?!", daca nu vrei sa mai fi cu el, spune-i ca nu mai simti aceeasi atractie, ca totul s-a schimbat... si incearca sa fii cat mai calmawinking. Faza cu spusul "VERDE IN FATA" nu ajuta cu nimic. Numai, gandeste-te cum ar fi daca ti-ar zice cel pe care il iubesti asta straight face.

10 răspunsuri:
| dbcovrigeldb a răspuns:

Ii spui verde-n fata ca nu-l mai placi!

| MihayAndrey a răspuns:

Corect. II spui direct ca nu mai merge intre voi, ca nu mai sunt sentimente puternice si asta e.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Spune-i in fata.

| Andy2013 a răspuns:

Nu mai vorbesti cu el, numai ii raspunzi la apeluri daca o faceai, ii stergi adresa de facebook/skype/mess etc si voila!

| TheAce a răspuns:

Trebuie sa fii sincera sa sa i-o spui in fata. Fara mesaje sau pe net sau alte prostii. Sincera si ferma dar fara a fii nepoliticoasa. Lucrurile nu merg la nesfarsit, se mai strica, asta e viata.

| mona a răspuns:

Ii zici ca nu mai simti nimi pentru el sau ca vrei sa luati o pauza

| daniellle a răspuns:

Îi spui că sentimentele nu mai sunt aceleaşi şi nu te mai simţi atrasă în vreun fel de el.
Fă-o delicat, ţie nu cred că ţi-ar plăcea dacă ai fii în locul lui şi ţi-ar spune-o verde făţiş. big grin

| ctlaida a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce simti tu!

| IloveME a răspuns:

Simplu,,trimite-l la plimbare laughing

| alexutza071 a răspuns:

Ii explici foarte frumos ca nu mai merge.