| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma port cu un baiat care imi place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai i-ai idiu de mess, vb frumos cu el, zambeste-i, trimite-i biletele.etc etc

4 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Fa-te "vizibila" intr-un mod placut, fara a-l agresa cu prezenta ta... Fa-i complimente intr-un mod discret atunci cand el are o realizare de succes, facandu-l sa se simta mandru... Isi va da seama ca il placi si daca e reciproc..., ai grija cum il pastrezi!

| zuzuliana a răspuns:

Incearca sa ii arati ca te intereseaza zambdestei uitate la el in oochi fai cu ochiul... daca ai posibilitate intra cu el in vb de la un lucru banla...Cat ii ora...sau ceva de genuu

| NOinformation a răspuns:

Sa spunem ca el nu te place : Tu ar trebui sa ii spui unui bun (cel ma bun) prieten al lui ca il placi.iar acel baiat sa ii zica lui. apoi te porti natural.iar el sse va simti ceva atras de tine atunci cand va sti ca il placi...asa se simt toti.ii ceri idul ...gasesti lucruri comune si vorbesti de ele. apropiete mult de el. pana te va intreba daca vreti sa fiti impreuna iar tu ii vei spune da fara ezitari pentru ca o sansa ai in viata! funda? :-x