| VLaDuTz02 a întrebat:

Cum sa-mi fac mama sa il accepte pe varul meu? Ea zice ca ma invata numai la prostii.

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

Daca esti minor, sunteti de o seama, faceti temele impreuna, dar daca esti din 1992 si el e de o seama cu tine sau mai mare, atunci chiar trebuie sa asculti pe mama, ca la urma urmei si tu esti mare si ai cap pe umeri.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu.Poate ca nici nu ai sa reusesti.Si poate ca are si dreptate.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca voi sunteti in fotografie, iti inteleg biata mama.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing)

| EaSports a răspuns:

Nu poti s-o obligi pe mama sa faca ceva. Daca vrei ca sa-l accepte atunci toate lucrurile de care are nevoie mama trebuie sa le faci doar cu el.

| giorgefierarul a răspuns:

Spune-i:*Mami daca nu ma lasi sa stau cu varul meu iti dau pumni dacici*