| krpcld123 a întrebat:

Cum scap de sindromul "baiatul mamei" daca stiti termenul asta. Am 21 de ani si imi doresc sa ma intretin singur, dar mama imi da niste vorbe de imi vine sa ma las de ce vreau sa fac. laughing crying

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Te uiți în oglindă și spui "Am 21 de ani. Dacă niște copii de 18 ani au putut să debarce pe plaja din Normandia și să învingă naziștii, poate că aș putea și eu să-mi iau un job și să-mi suflu nasul fără să-mi țină mama batista".

| andrey69 a răspuns:

In viata totul se face cu ambitie si sacrificii.
Daca vrei sa iti faci viata ta ar trebui sa ii spui si sa iei atitudine ori la munca si iti iei chirie.