| ////////////// a întrebat:

Cum se impaca o nativa din zodia gemeni cu un scorpoin?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt toate sansele sa formeze un cuplu cat se poate de fericit, sunt compatibili in dragoste si coincid in gandire.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ma, nu stiu. Da' sa ma anunti si pe mine... a 17-a zodie. Scorpoin laughing

| valThina a răspuns:

SCORPION-GEMENI: Superficialitatea si firea schimbat-oare a gemenilor nu se va plia niciodata cu profunzimea si posesivitatea scorpionului. Relatia nu poate merge atunci cand aceste aspecte sunt prezente chiar daca gemenii se vor simti atrasi de misterul din jurul scorpionului, starnindu-le curiozitatea. Scorpionul va tolera nesinceritatea si frivolitatea geamanului, va face compromisuri deoarece ceea ce ii uneste pe cei doi este dragostea, casnicia, viata cotidiana. Este si o atractie fizica intre ei, dar trebuie sa aiba grija la susceptibilitatea fiecaruia, altfel vor ajunge la certuri destul de dese.

| Baby_7403 a răspuns:

Gemeni si Scorpion : Aer luminos si "aerian" si Apa adânca, misterioasa si posesiva... Cu greu ar putea sa dureze o relatie daca se bazeaza doar pe atractia fizica.

Sa începem cu ce-i mai bun : Scorpionul este pasional, iar asta o sa te fascineze. Probabil ca ai fost atras de focul care arde-n ochii sai, si e de înteles. Este un semn despre care adesea se spune ca duce pasiunea pâna la obsesie...

Dar, din pacate, orice Scorpion este posesiv de nu se poate si orice Geaman îsi adora libertatea personala, care include si un flirt-doua, pe de laturi... Iar Scorpionul pur si simplu nu suporta : vrea sa stie ca ce-i al lui e-al lui si pus deoparte. Iar daca ce-i al lui (adica tu) se fâtzâie prea mult pe la prieteni si prin oras, daca ce-i al lui nu împartaseste profunzimea sa sentimentala, daca ce-i al lui vorbeste în loc sa-si foloseasca intuitia – atunci Scorpionul o sa ramâna botos si mâhnit mult timp, încât pâna la urma chiar si cel mai neatent Geaman o sa se prinda ca ceva nu-i în regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ca doi oameni obisnuiti care traiesc, gandesc, iubesc, urasc, muncesc etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... cred ca cel mai bine ar fi sa-ti ceri scuze daca ai gresit!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vor ei...Doamne, cum puteti crede in asa ceva?