| Georgyana98 a întrebat:

Cum se numeste telenovela asta : http://www.google.ro/......tp?/imgres am uitat cum se numeste si am gasit imaginea cum se numeste telenovela a fost pe acasa tv

funda

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Nu apare nimic in afara de google

| Alasia a răspuns:

Banuiesc ca te-ai prins ca nu apare poza din mesajele celorlalti utilizatori, dar incearca sa mai dai odata linkul bun, sau daca nu sa intri pe www.acasatv.ro si cauta acolo la telenovele poate gasesti ceva

| Cireașăăăă a răspuns:

Nu ai dat linkul bine. dar uite cateva nume de telenovele de pe acasa: fructul oprit, 7 pacate, cealalta fata a analiei, o mare d pasiune. daca n-am nimerit, spune cum il chema pe pers principal

| εʟεпα a răspuns:

Ce telenovela ca nu apare imghee hee,.

| AlexandraApintiliesei a răspuns:

Mai apare google
nu se vede poza