| AndreiRadu5557 a întrebat:

Cum trebuie sa ma comport ca sa ma placa fetele? Firea mea e una calma, blajina si pacifista dar stiu ca acestea sunt caracteristici feminine, dar nu stiu ce sa fac, cum ma pot schimba?

7 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Tu trebuie sa fii asa cum esti in esenta.
Vei gasi fata cu care sa rezonezi.

| LisaJulie a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa te schimbi, vei găsi o fata pe placul tău

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Daca-r fi sa te asemeni cu un actor dintr-un film, cam cine ai fi?

| 1onur a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Dece să fie un personaj? Sau să se creadă o alta persoană sau alt cineva asta însemnă să fi un om fără identitatea și fără caracter personal. Este ceva grav de bolnav sa pretinzi că ești alt cineva când tu ca om ai și tu calitățile tale personale date de Dumnezeu în felul tău de a fi așa cume ști tu cu Adevărat.

Orice om este unic în felul său de Afi. Nu-i nevoie sa pretindem că suntem alți sa atragem atenți false și aprecieri false dacă cineva îi place de tine săi placa de de tine cu Adevărat pentru cine ești tu in felul tău cu Adevărat așa cum ești.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu trebuie să te schimbi.

| 1onur a răspuns:

Fi tu însuți cu Adevărat cine ești nu fi un personaj sau un caracter dintr-un film.

Lasăi pe oamenii Sâte cunoască cu Adevărat pentru cine ești tu însuți și cine ești cu Adevărat frate și cine nu vrea sate cunoscâ nici umbra nu miași arăta nu vreau sa fac drenaj la nimeni.

| Sssofia a răspuns:

Fii tu însuți